Sunt de acord

Formulare
Accesibilitate

Anunț concurs post Șofer - proba scrisă 11.01.2024

COMUNA SIREȚEL, cu sediul în Comuna Sirețel, Sat Sirețel, județul Iași, în conformitate cu prevederile H.G. nr. 1336/2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, cu modificările și completările ulterioare, respectând prevederile O.U.G. nr. 34/2023 privind unele măsuri fiscal-bugetare, prorogarea unor termene, precum și pentru modificarea și completarea unor acte normative, cu modificările ulterioare, organizează concurs de recrutare pentru ocuparea unui post contractual de execuție vacant, pe durată nedeterminată, normă întreagă de 8 ore/zi, 40 ore/săptămână, după cum urmează:

- 1 post de ȘOFER - Compartiment Administrativ Gospodăresc

Concursul se va desfășura la sediul Primăriei Comunei Sirețel și va consta în următoarele etape:
Selecția dosarelor de înscriere - 05.01.2024
Proba scrisă - 11.01.2024 ora 9:00
Proba practică - 15.01.2024 ora 09:00
Interviul - 17.01.2024 ora 09:00

Dosarele de concurs se depun la instituția organizatoare de concurs, cu sediul în Comuna Sirețel, Sat. Sirețel, județul Iași, de luni până vineri între orele 8:00-16:00
tel. 0232/732251/0762501812, adresa de e-mail: primariasiretel@yahoo.com
Persoană de contact: Neculau Anca-Florentina - Resurse Umane

Mai multe detalii puteți găsi în documentele atașate.