PRIMĂRIA --> Asistenţă socială

Anunț tichete sociale pentru alimente și mese calde

Tichete sociale pentru alimente și mese calde

Documente pdf
Anunț tichete sociale pe suport electronic, destinate achiziției de produse alimentare și de mese calde, cu o valoare de 250 lei/lună, care se acordă o dată la doua luni

Data creare: 20-06-2022 12:25:19

Intoxicația cu ciuperci!

S.O.S. Intoxicația cu ciuperci!Campanie de informare: Intoxicația cu ciuperci

Anunț tichete sociale pentru alimente și mese calde

Anunț tichete sociale pentru alimente și mese caldeAnunț tichete sociale pentru alimente și mese calde